Usuwanie gniazd os i szerszeni – profesjonalne rozwiązanie dla Twojego spokoju

Ciepłe letnie dni spędzamy zazwyczaj na świeżym powietrzu, ciesząc się słońcem i pięknem natury. Niestety, czasami nasze plany mogą zostać pokrzyżowane przez natarczywe owady, takie jak osy i szerszenie, które budują swoje gniazda wokół naszych domów i ogrodów. Znalezienie gniazda tych owadów w pobliżu naszego miejsca zamieszkania może być nie tylko uciążliwe, ale także stanowić poważne zagrożenie dla naszego zdrowia i bezpieczeństwa.


Usuwanie gniazd os i szerszeni jest zadaniem, które powinno być wykonane przez profesjonalistów. Próba samodzielnego usunięcia gniazda może prowadzić do nieprzewidywalnych sytuacji i poważnych ukąszeń. Dlatego warto skorzystać z usług specjalistów, którzy posiadają niezbędne doświadczenie, wiedzę i odpowiednie narzędzia.


Zgodnie z art. 61 ustawy „Prawo budowlane” zapewnienie bezpiecznego użytkowania obiektu należy do właściciela lub zarządcy obiektu. Straż pożarna usunie gniazdo tylko w przypadku gdy istnieje bezpośrednie zagrożenie życia lub zdrowia ludzi.

Decydując się na likwidację gniazd przez firmę DEBB otrzymają Państwo :

  1. Skuteczność – Usuwamy gniazda nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach
  2. Krótki czas oczekiwania – Zlecenie wykonujemy nawet tego samego dnia
  3. Solidność – Wykonując zabieg nie naruszamy elewacji oraz konstrukcji budynku
  4. Niska cena – Konkurencyjny koszt usługi
  5. Bezpieczeństwo – Stosujemy sprawdzone oraz atestowane środki biobójcze bezpieczne dla ludzi oraz naszych czworonożnych przyjaciół
Usuwanie gniazd Gdańsk
Likwidacja os i szerszeni Trójmiasto
Scroll to Top

Zamów usługi DDD

Użyj kodu promocyjnego: DEBB2024
otrzymaj 10% rabatu

Rezerwacja usługi