Dezynfekcja

Firma „DEBB” oferuje państwu kompleksowe usługi dezynfekcyjne. Celem dezynfekcji jest usunięcie z powierzchni i przestrzeni drobnoustrojów i ich przetrwalników. Zabiegi te wykonuje się w celach prewencyjnych – jako dezynfekcja zapobiegawcza, oraz w nagłych potrzebach – gdy pojawi się ognisko zakażenia. Dezynfekcję realizujemy w pomieszczeniach po osobach chorych, zmarłych, w pomieszczeniach kwaterunkowych i hotelach a także w w środkach transportu.

Dezynfekcja usuwa:

  1. bakterie,
  2. wirusy (w tym SARS-CoV-2 oraz grypy),
  3. grzyby.

Dezynfekcje realizujemy w obiektach mieszkalnych, biurach, recepcjach czy w zakładach pracy – wszędzie tam gdzie liczy się higieniczna czystość. Świadczymy usługi po godzinach pracy, wykorzystując różne metody w tym ozonowanie lub zamgławianie ULV.

Zabieg dezynfekcji to świetny sposób na walkę z różnymi rodzajami wirusów. Stosując je regularnie skutecznie zredukujesz liczbę przypadków infekcji wśród Twoich pracowników.

Kompleksowa Dezynfekcja mieszkania po zmarłym

Jesteśmy świadomi jak ważne jest zapewnienie czystości i bezpieczeństwa w tak trudnych momentach, dlatego podejmujemy się tego zadania z największą starannością i w pełni z poszanowaniem dla Państwa prywatności. Mamy dla Państwa przygotowaną kompleksową ofertę sprzątania mieszkania po zgonie w której wkład wchodzi :

  • Pełna dezynfekcja pomieszczenia
  • Opróżnienie mieszkania. Utylizacja biologicznie skażonych przedmiotów.
  • Dezynsekcja – usunięcie wszystkich żyjących szkodników.
  • Kompleksowe sprzątanie mieszkania.
  • Dezodoryzacja – całkowite usunięcie nieprzyjemnego zapachu
  • Protokół
  • Drobne prace szpachlarsko / malarskie 
 

Ile kosztuje dezynfekcja po zgonie?

Ceny dezynfekcji po zgonie mogą znacznie się różnić w zależności od wielu czynników, takich jak lokalizacja, rozmiar mieszkania, stopień zanieczyszczenia. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie – wycena gratis

 

Czy dezynfekcja po osobie zmarłej jest bezpieczna?

Dezynfekcja po osobie zmarłej jest ważną praktyką w celu zapobiegania przenoszeniu chorób związanym z zakażeniem drobnoustrojami. W przypadku zmarłej osoby, dezynfekcja powinna zostać przeprowadzona przez odpowiednią, doświadczoną firmę. Korzystając z odpowiednich oraz legalnych środków do dezynfekcji jesteśmy w stanie zagwarantować skuteczność ale również bezpieczeństwo.

 

Jak długo trwa dezynfekcja pomieszczeń po zgonie?

W zależności od zlecenia, kompleksowa dezynfekcja może trwać od 24h do nawet kilu dni. 

 

Czy Państwa firma posiada doświadczenie w dezynfekcji po zgonie?

Przeprowadziliśmy już dziesiątki zleceń dotyczące dezynfekcji po śmierci. Posiadamy odpowiednią wiedze oraz sprzęt do skutecznego działania.

 

Czy można uzyskać wycenę usługi przed podjęciem decyzji?

Oczywiście. Przed rozpoczęciem prac wykonujemy wstępne oględziny i wykonujemy wycenę całkowicie za darmo.

 

Czy istnieją jakieś środki ostrożności, które powinienem podjąć przed rozpoczęciem procesu dezynfekcji?

W trosce o Państwa bezpieczeństwo przeprowadzamy proces dezynfecji w sposób kompleksowy. Otrzymują Państwo produkt końcowy w postaci mieszkania posprzątanego, wolnego od bakterii i wirusów zdatnego do zamieszkania.

 

 

Dezynfekcja biur Gdańsk
Dezynfekcja placówek w Sopocie
Scroll to Top

Zamów usługi DDD

Użyj kodu promocyjnego: DEBB2024
otrzymaj 10% rabatu

Rezerwacja usługi